Refleksol screen - refleksole w Krakowie

Refleksol screen – innowacyjna ochrona przed słońcem z efektem naturalnej klimatyzacji

Promieniowanie słoneczne jest niezbędne do życia. Światło sprzyja dobremu samopoczuciu, dodaje energii i chęci do życia. Jego nadmierne przenikanie do wnętrz może jednak powodować przegrzewanie się pomieszczeń i w konsekwencji obniżać komfort korzystania z nich. Rozwiązaniem tego problemu jest refleksol screen – innowacyjna roleta tekstylna pozwalająca zasłonić okna w upalne, słoneczne dni, skutecznie zmniejszyć nagrzewanie się wnętrz oraz wyeliminować refleksy świetlne. Rollon oferuje najlepsze, sprawdzone rozwiązania tego typu oraz fachowe doradztwo odnośnie ich wyboru i dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Refleksol screen i efekt naturalnej klimatyzacji

Refleksol (Kraków) to nowoczesna odmiana rolet, które są przeznaczone do zaciemniania pomieszczeń. Rozwiązania tego typu mogą pełnić kilka funkcji – stosuje się je w celu odświeżenia architektury budynku, regulowania temperatury wnętrz, częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczeń oraz poprawy komfortu świetlnego ich użytkowników. Refleksole z Krakowa od firmy Rollon gwarantują doskonałą ochronę przeciwsłoneczną wnętrzom różnego rodzaju – począwszy od prywatnych domów i mieszkań, poprzez sklepy i lokale komercyjne, a kończąc na lokalach biurowych, salach wykładowych i kinowych.

Refleksol screen to specjalna roleta tekstylna z podszyciem wykonanym na bazie tkaniny o strukturze drobnej siatki. Posiada zdolność do rozpraszania światła słonecznego, jego absorbowania oraz eliminowania refleksów świetlnych. Jej zastosowanie pozwala chronić wnętrza przed nadmiernym oddziaływaniem słońca oraz stworzyć efekt naturalnej klimatyzacji, zapobiegając przegrzewaniu się pomieszczeń w upalne, słoneczne dni oraz ograniczając potrzebę stosowania urządzeń elektrycznych, w tym klimatyzatorów i wentylatorów.


Mobirise