Pergole tarasowe Kraków

Pergole tarasowe w Krakowie – komfortowy wypoczynek w każdą pogodę

Taras jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, na którego budowę decyduje się większość właścicieli domów. Umieszczony zazwyczaj z południowej lub południowo-zachodniej strony posesji, wymaga dodatkowej ochrony przed słońcem i upałem. Można ją stworzyć w bardzo prosty i atrakcyjny wizualnie sposób – pomoże w tym pergola tarasowa, która estetycznie wpasuje się w bryłę budynku, doda domowi dodatkowych walorów dekoracyjnych oraz ochroni mieszkańców przed słońcem i deszczem w czasie przebywania na tarasie.


Dlaczego warto wyposażyć swój taras w nowoczesne zadaszenie?

Taras kojarzy się z relaksem, odpoczynkiem i bliskim kontaktem z naturą. Chętnie korzystamy z niego w okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda sprzyja jak najdłuższemu przebywaniu na zewnątrz pomieszczeń. Aby odpoczywać na tarasie w godzinach okołopołudniowych, kiedy poziom nasłonecznienia jest najwyższy lub w trakcie opadów deszczu, warto zaopatrzyć się w jedno praktyczne rozwiązanie, jakim jest pergola tarasowa (Kraków).

Pergola tarasowa to specjalne zadaszenie, które montuje się w obrębie tarasu. Ma za zadanie chronić jego powierzchnię przed słońcem, deszczem i wiatrem, sama w sobie stanowi także atrakcyjny dodatek wizualnie wzbogacający bryłę budynku. Pergola tarasowa znacznie wydłuża czas korzystania z tarasu oraz zwiększa komfort przebywania na jego obszarze – dzięki niej możemy spędzać czas na zewnątrz w upalne dni, komfortowo spożywać posiłki oraz korzystać z tarasu podczas opadów deszczu, co byłoby niemożliwe bez zadaszenia.


Pergola (Kraków) jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się, że stałe zadaszenie tarasu graniczącego z oknami będzie zbyt mocno zaciemniało wnętrze domu i całkiem odetnie źródło naturalnego światła. Dzięki specjalnemu mechanizmowi elementy pergoli obracają się o 90°, tworząc albo pełne zadaszenie lub pozostawiając prześwity. Zapewnia to dostosowanie optymalnego oświetlenia nie tylko samego tarasu, ale także pomieszczenia z nim graniczącego.

Mobirise

ZOBACZ NASZ FILMIK!


Pergole tarasowe w Rollon – co oferujemy w zakresie ochrony tarasu?

Najlepsze pergole tarasowe (Kraków) to rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie – posiadają wymiary idealnie dopasowane do tarasu klienta oraz w pełni realizują potrzeby jego użytkowników. Specjalnie z myślą o osobach poszukujących nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie powstała oferta Rollon. Proponujemy starannie wykonane, zgodne z najnowszymi trendami zadaszenia tarasowe, które w perfekcyjny sposób dopełnią estetyki budynku oraz zaoferują mieszkańcom maksymalny komfort korzystania z jego zewnętrznych części. Nasza oferta obejmuje klasyczne pergole tarasowe, wolnostojące i ogrodowe oraz nowoczesne, funkcjonalne pergole lamelowe.

Każda pergola tarasowa (Kraków) od firmy Rollon jest przygotowywana na bazie starannie dobranych materiałów –wykorzystujemy wyłącznie takie, które będą trwałe i estetyczne przez cały okres użytkowania. Jest to o tyle istotna kwestia, że konstrukcja pergoli jest przez cały rok narażona na działanie różnego rodzaju czynników – promieniowania UV, opadów atmosferycznych, mrozu, wiatru i wielu innych. Staranny dobór odpornych na ich oddziaływanie tkanin, metali i innych materiałów wraz z perfekcyjne dopasowaną konstrukcją pergoli do tarasu gwarantuje osiągnięcie trwałych i długoterminowych efektów, pozwalając na stworzenie pięknego i modnie prezentującego się elementu posesji.

Szukasz nowoczesnego rozwiązania, które pozwoli Ci zadaszyć taras w estetyczny, a zarazem funkcjonalny sposób? Zdecyduj się na montaż pergoli tarasowej. Kraków lub okolice tego miasta to miejsce, gdzie mieszkasz? W takim razie Rollon będzie idealną firmą, która pomoże Ci w wyborze odpowiedniej pergoli. Jesteśmy świadomi tego, że co klient, to inny projekt tarasu o odmiennej długości, szerokości oraz kształcie, dlatego oferujemy modele wykonywane na wymiar. Dzięki temu będziesz miał pewność, że pergola zostanie idealnie dopasowana do Twojego tarasu.

Jeśli czujesz się zainteresowany naszą ofertą tarasowych pergoli w Krakowie, skontaktuj się z nami poprzez maila, telefon, formularz kontaktowy lub osobiście przyjedź do naszego sklepu na ulicę Meiera 20a/13. Nasi doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, doradzą w kwestii wyboru odpowiedniej pergoli oraz zapewnią wsparcie oraz wiedzę dotyczące wszystkich produktów.

W kwestii tak ważnej jak zadaszenie tarasu zaufaj nam - doświadczonym specjalistom z firmy Rollon Kraków oraz produkowanym przez nas pergolom tarasowym.