Żaluzje drewniane Kraków

Coraz więcej producentów wytwarzając akcesoria i wyposażenie stawia na naturalne materiały. Cegła wypiera beton, szkło - plastik, a drewno - metal. Również konsumenci zaczynają skłaniać się ku darom, które pozostawia im matka natura. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, dodając mu przytulności i charakteru. Jednym z ostatnich trendów, które pojawiły się na architektonicznych wybiegach, stanowią żaluzje drewniane Kraków.

Dlaczego warto wybrać żaluzje z drewna?

Żaluzje drewniane Kraków zaczynają być popularne z kilku powodów. Po pierwsze - świetnie wyglądają. Nie mają w sobie chłodu metalu ani lekkości oraz sztucznego połysku plastiku. Drewno stanowi elegancki i estetyczny materiał, który dodaje przytulności, ciepła wnętrzu. Jest też bardziej ekologiczne od sztucznych tworzyw, których tony zalegają później na wysypiskach.

Kolejnym czynnikiem jest uniwersalność. Drewno pasuje do każdego wnętrza, nieważne, czy mieszkanie jest urządzone w stylu loftowym, minimalistycznym, nowoczesnym, klasycznym lub vintage. A jeśli wolisz inny kolor żaluzji, nic prostszego - wystarczy je tylko pomalować odpowiednim lakierem lub farbą i już stanowią zupełnie inny dodatek.


Mobirise

Inną kwestię stanowi fakt, że drewno bardzo łatwo jest zachować w czystości. Rolety zabezpieczone lakierem wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, by zmyć kurz lub jakiekolwiek zanieczyszczenia bez obaw o to, że wilgoć dostanie się do wnętrza listewki.

Ponadto żaluzje drewniane z Krakowa przy odpowiedniej i regularnej konserwacji nie tracą swoich właściwości. Dzięki temu mogą być tak samo trwałe, jak rolety wykonane z metalu czy plastiku. Są też nieco cięższe, dlatego przy uchylonych oknach nie będą się obijać czy kołysać pod wpływem przeciągu. Żaluzje drewniane Kraków gwarantują świetny wygląd, oraz trwałość na długie lata!

Żaluzje drewniane Kraków - Rollon

Drewniane żaluzje Kraków od firmy Rollon będą stanowić idealną ozdobę każdego wnętrza. Wysoka jakość wykonania, najszlachetniejsze drewno oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że nie znajdziesz takich produktów nigdzie indziej. Wychodzimy z założenia, że takie akcesorium, jak rolety kupuje się na lata i takie też są nasze wyroby.

Jeśli jesteś zainteresowany żaluzjami drewnianymi w Krakowie, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza kontaktowego lub przyjedź na ulicę Ks. Meiera 20a/13 w Krakowie, gdzie mieści się nasz sklep. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji.

Złóż swoje zamówienie już dziś i przekonaj się, jak dobrze żaluzje drewniane w Krakowie dopełnią wygląd Twojego domu.