Żaluzje drewniane Kraków

Coraz więcej producentów wytwarzając akcesoria i wyposażenie stawia na naturalne materiały. Cegła wypiera beton, szkło - plastik, a drewno - metal. Również konsumenci zaczynają skłaniać się ku darom, które pozostawia im matka natura. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, dodając mu przytulności i charakteru. Jednym z ostatnich trendów, które pojawiły się na architektonicznych wybiegach, stanowią żaluzje drewniane Kraków.

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane (Kraków)?

Żaluzje drewniane Kraków zaczynają być popularne z kilku powodów. Po pierwsze - świetnie wyglądają. Nie mają w sobie chłodu metalu ani lekkości oraz sztucznego połysku plastiku. Żaluzje drewniane (Kraków) stanowią elegancki i estetyczny dodatek, który dodaje przytulności, ciepła wnętrzu. Jest też bardziej ekologiczne od sztucznych tworzyw, których tony zalegają później na wysypiskach.

Kolejnym czynnikiem jest uniwersalność. Drewno pasuje do każdego wnętrza, nieważne, czy mieszkanie jest urządzone w stylu loftowym, minimalistycznym, nowoczesnym, klasycznym lub vintage. A jeśli wolisz żaluzje drewniane (Kraków) w innym kolorze, nic prostszego - wystarczy je tylko pomalować odpowiednim lakierem lub farbą i już stanowią zupełnie inny dodatek.


Mobirise

Inną kwestię stanowi fakt, że drewno bardzo łatwo jest zachować w czystości. Żaluzje drewniane (Kraków) zabezpieczone lakierem wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, by zmyć kurz lub jakiekolwiek zanieczyszczenia bez obaw o to, że wilgoć dostanie się do wnętrza listewki.

Żaluzje drewniane Kraków - estetyczna a zarazem praktyczne rozwiązanie

Nasze żaluzje drewniane (Kraków) to nie tylko estetyczne rozwiązanie, ale również praktyczne. Pozwalają one regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, co umożliwia stworzenie idealnej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, dzięki wykonaniu z drewna, żaluzje te są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.

Ponadto żaluzje drewniane (Kraków) przy odpowiedniej i regularnej konserwacji nie tracą swoich właściwości. Dzięki temu mogą być tak samo trwałe, jak rolety wykonane z metalu czy plastiku. Są też nieco cięższe, dlatego przy uchylonych oknach nie będą się obijać czy kołysać pod wpływem przeciągu. Żaluzje drewniane Kraków gwarantują świetny wygląd, oraz trwałość na długie lata!

Żaluzje drewniane Kraków - Rollon

Żaluzj drewniane (Kraków) od firmy Rollon będą stanowić idealną ozdobę każdego wnętrza. Wysoka jakość wykonania, najszlachetniejsze drewno oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że nie znajdziesz takich produktów nigdzie indziej. Wychodzimy z założenia, że takie akcesorium, jak rolety kupuje się na lata i takie też są nasze wyroby.

Jeśli interesują Cię żaluzje drewniane (Kraków), skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza kontaktowego lub przyjedź na ulicę Ks. Meiera 20a/13 w Krakowie, gdzie mieści się nasz sklep. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji.

Złóż swoje zamówienie już dziś i przekonaj się, jak dobrze żaluzje drewniane (Kraków) dopełnią wygląd Twojego domu.