Markizy Kraków - tarasowe, balkonowe

Wiele osób szuka praktycznego oraz estetycznego zadaszenia balkonu lub tarasu. Jednak zdecydowana większość konstrukcji nie jest odpowiednio elastyczna lub po prostu droga. Z tego względu osoby posiadające mniejsze wymiary przestrzeni do wypoczynku poszukują dostosowanych do nich rozwiązań. Jedno z nich stanowią markizy balkonowe i tarasowe w Krakowie.

Markizy balkonowe Kraków - dlaczego to dobry wybór?

Choć część osób głosi opinie, że markizy balkonowe (Kraków) nie są dobrym sposobem na zadaszenie, absolutnie się z tym nie zgadzamy. Ich specyfika jest wręcz idealna do tego zadania.

Markizy balkonowe, tarasowe (Kraków) są odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, jak wiatr, deszcz, śnieg czy słońce. Materiał, z którego się je wykonuje, zostaje pokryty specjalnym impregnatem, który sprawia, że włókna nie chłoną wody i odbijają promienie UV. Dzięki temu chronią taras lub balkon przed opadami atmosferycznymi, szybko schną, co zapobiega wykwitom pleśni czy innych grzybów, a także nie odbarwiają się pod wpływem silnego promieniowania słonecznego.


Mobirise

Materiał jest także odporny na różne zabrudzenia, które nie wnikają między włókna, a pozostają na powierzchni. Dzięki temu markizy tarasowe, balkonowe (Kraków) łatwo zachować w czystości, wystarczy co jakiś czas przetrzeć tkaninę mokrą szmatką, a zaschnięte zabrudzenia potraktować płynem.

Lekka, ale wytrzymała konstrukcja nie obciąża miejsca, w którym markiza jest zamontowana. Dlatego nie musisz się obawiać, że pod wpływem ciężaru coś stanie się z belkami lub fasadą domu.

Natomiast niektórzy narzekają na skomplikowany proces montażu markiz. Może nie należy do najłatwiejszych, jednak dla naszych klientów nie powinno to mieć znaczenia, ponieważ to pracownicy Rollonu zajmują się założeniem markiz we wskazanym miejscu. W ten sposób rola zamawiającego ogranicza się jedynie do obserwowania, jak produkt dobrze prezentuje się na tarasie lub balkonie.

Markizy tarasowe Kraków

Jeśli szukasz idealnego zadaszenia Twojego tarasu lub balkonu, markizy z Krakowa sprawdzą się idealnie. Stawiamy na solidność oraz dokładne wypełnianie wytycznych klienta, czego dowodem są liczne zamówienia, które mieliśmy przyjemność realizować. Trwałość i najwyższa jakość to cechy, które są dla nas najważniejsze.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem u nas markiz na wymiar, skontaktuj się nami telefonicznie, mailowo bądź przez formularz zgłoszeniowy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące markiz, ich produkcji i montażu oraz zbierzemy potrzebne informacje.

Interesują Cię markizy balkonowe, tarasowe (Kraków)? Postaw na doświadczenie ROLLON i skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy!